Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Pravidla inzerce

 
Inzerent je seznámen s podmínkami a pravidly inzerování na inzertním serveru www.megainzerce.cz. Odsouhlasené podmínky a pravidla stvrzuje při odeslání inzerátu.
 
Provozovatel inzerce zakázal inzeráty, které by byly svým obsahem v rozporu se zákonem ČR a dobrými mravy. 
 
  • Inzerujte pouze do vhodných sekcí.
  • Inzerujte jednu věc do jedné sekce pouze jednou.
  • Inzerujte pouze konkrétní služby a zboží.
  • Udávejte přesné informace, které se kupující dozví z vašeho inzerátu na Megainzerci.
  • Nevkládejte do textu a nadpisu inzerátu odkaz na www stránky a telefonní kontakt.
  • Zákaz podezřelé a podvodné inzerce.
  • Nevkládejte na stránky Megainzerce odkazy na jiné inzertní portály. Nabízejte vaše zboží přímo přes naši stránku. 
  • Zákaz vkládat inzeráty na provizní systémy a affiliate.
Pokud dojde k porušení pravidel při vkládání inzerce, vyhrazuje si právo provozovatel inzerce inzerát smazat případně účet inzerenta bez náhrady škody za zvýhodněné inzeráty.

Inzerát je v inzerci po celou dobu existence inzertního serveru nebo dokud nedojde k odstranění inzerátu uživatelem samotným.

Provozovatel inzerce neshromažďuje osobní údaje, které uvádí zákon 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Inzerent může dostat jednou za měsíc informační e-mail od provozovatele inzerce, který může mít podobu reklamního e-mailu. Inzerent bude moci další zasílání e-mailů od provozovatele inzerce zakázat v kliknutím na odkaz v přijatém e-mailu.

Provozovatel inzerce nenese zodpovědnost při zneužití dat uvedených inzerentem v inzerátu nebo získaných ilegálním proniknutím od systému provozovatele inzerce.

Provozovatel inzerce nenese žádnou zodpovědnost za škody, které by inzerentovi nebo třetím osobám přímo, nepřímo vznikly v důsledku využívání služeb inzertního serveru.

Provozovatel inzerce může měnit podmínky a pravidla inzerce bez předchozího upozornění.

Provozovatel inzerce neodpovídá za obsah zveřejněných inzerátů.

 
Podmínky inzerce nabývají platnosti a účinnost v den zveřejnění
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Prodávejte, nakupujte levně v dětském bazaru na Megainzerci. Mimibazar nabízí kočárky, dětské oblečení, dětské postýlky, kolébky a další dětské zboží. Inzerce zdarma v dětském bazaru na Megainzerci. Výprodej dětského zboží, akce.,dětský bazar, dětské kočárky, dětské oblečení, dětské hry, dětské zboží, autosedačky, dětský bazárek


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace